Коммуналдық мемлекеттік мекеме

№7 жалпы білім беру
орта мектебі

    +7 (7292) 31 89 12
Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, Атамекен селосы

Меню

Ауа райы

«Педагог» Республикалық озат педагогтар порталынан ұйымдастыруымен қткізілген «Педагогикалық идеялар» байқауына жұмысын ұсынып, елеулі еңбегін шығармашылықпен ұштартырып, жаңартылған білім мазмұны бойынша тәжірибесімен бөліскені үшін «Үздік ҚМЖ» номинациясы ІІ орын дипломымен З. Аймаганбетоваға марапатталды.

 

2018ж Мұнайлы ауданы, №7 жалпы білім беру орта мектеп ұжымы «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында аудандық «Жас өркен» шығармашылық фестиваліне қатысқаны үшін Алғыс хатпен марапатталды.

 

Ақтөбе қаласында өткен ХХІ ғасырдағы "Алаштың ақ жолы" жалпыұлттық байқауынан тарих пән мұғалімі Атабаева Айнұр Алғыс хатпен марапатталды.

 

2018, Бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған Республикалық қашықтық олимпиадасының қатысушысы Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы №7 орта мектебінің мұғалімі Иманбаева Женискул аудан бойынша ІІІ орын алғаны үшін, Мадақтама марапатталды

 

2018, Бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған Республикалық қашықтық олимпиадасына қатысқаны Иманбаева Женискул қатысқаны үшін, Сертификат берілді.

 

Мектебіміздің жоғары санатты Қазақ тілі мен әдебиеті пән мұғалімі Шамуратова Райхан 12 қазан 2018 жылы Астана қаласында Білім және ғылым министрлігінің Ы.Алтынсарин атындағы ұлттық білім академиясында «Білім берудегі инновациялар: ізденіс және шешімдер» V халықаралық ғылыми – практикалық конференциясына қатысып, «Қазақ тілі мен әдебиетін табысты оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер» тақырыбында баяндамасын оқыды.

 

2018 жылы Мұнайлы аудандық білім бөлімінен «Бірінші математикалық прогрессия» байқауына белсене қатысқаны үшін Суттібаева Гүлзира Джадрасынқызына "Алғыс" марапаты берілді.

 

2016/2017 оқу жылында пән мұғалімдерінің облыстық, республикалық сайыс, байқауларға қатысу мониторингісі

Мектеп атауы

Мұғалімнің аты-жөні

Сайыс атауы

түрі

Алған орны

1

№7

Шукирбаева Айжан Аманкосовна

Облыстық "Үздік көптілді педагог-2016"

байқау

ІІ

2

№7

Шукирбаева Айжан Аманкосовна

Облыстық «Үздік сабақтар»

байқау

"Жаңашыл мұғалім"

3

№7

Келешова Гульсун Мухаммадовна

Облыстық «Бастауыш сынып мұғалімдерінің олимпиадасы»

олимпиада

"Шығармашыл ұстаз"

4

№7

Атабаева Айнур Абайевна

Республикалық «АКТ-ны сабақта тиімді пайдалану»

сайыс

ІІІ

5

№7

Жуманиязова Манара Кадирбаевна

Мекемелер арасында "Волейбол"

жарыс

І

6

№7

Кубжасарова Зина Аманбаевна

Мекемелер арасында "Волейбол"

жарыс

І

7

№7

Эминов Хыдырбай Тажигулович

"Отан қорғаушылар" күніне "Волейбол"

жарыс

ІІІ

8

№7

Тулегенова Акмаржан Игиликовна

"Тоғызқұмалақ" (мангала ойыны бойынша)

жарыс

І

9

№7

Тулегенова Акмаржан Игиликовна

"Тоғызқұмалақ" (бестемше ойыны бойынша)

жарыс

ІІІ

 

 

Шукирбаева Айжан Аманкосовна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
"Үздік көптілді педагог-2016" байқауы – ІІ орын
Үздік сабақтар байқауы - "Жаңашыл мұғалім" номинациясы

 

Келешова Гульсун Мухаммадовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Бастауыш сынып мұғалімдерінің олимпиадасы – "Шығармашыл ұстаз" номинациясы

 

Атабаева Айнур Абайевна
Тарих пәні мұғалімі
"Акт-ны сабақта тиімді пайдалану" сайысы – ІІІ орын

 

2016/2017 оқу жылында пән мұғалімдерінің аудандық сайыс, байқауларға қатысу мониторингісі

Мектеп атауы

Мұғалімнің аты-жөні

Сайыс атауы

түрі

Алған орны

1

№7

Келешова Гульсун Мухаммадовна

«Бастауыш сынып мұғалімдерінің олимпиадасы»

олимпиада

І

2

№7

Жарылгасова Жадыра Нурсултанкызы

Тілші мұғалімдер-2017 (ағылшын тілі)

олимпиада

ІІІ

3

№7

Жуманова Гулия Майрамбаевна

«Бастауыш сынып мұғалімдерінің олимпиадасы»

олимпиада

ІІІ

4

№7

Садыкова Гульнар Тагановна

"Алтын диск"

байқау

ІІІ

5

№7

Жұмаханов Бауыржан Бекарысұлы

"Волейбол"

жарыс

Алғыс хат

6

№7

Кубжасарова Зина Аманбаевна

"Волейбол"

жарыс

І

7

№7

Жуманиязова Манара Кадирбаевна

"Президенттік тест"

сынақ

ІІІ

8

№7

Жуманиязова Манара Кадирбаевна

"Волейбол"

жарыс

І

9

№7

№7 орта мектеп «SevenKZ» командасы

«Әзілкештер» байқауы

КВН

ІІ

10

№7

№7 орта мектеп ұжымы

«Тәуелсіздік-баға жетпес байлығым»

фестиваль

«Жігерлі ұжым»

 

Жарылгасова Жадыра Нурсултанкызы
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
"Тілші мұғалімдер-2017" олимпиадасы – ІІІ орын

 

Жуманова Гулия Майрамбаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Бастауыш сынып мұғалімдерінің олимпиадасы – ІІІ орын

 

Садыкова Гульнар Тагановна
Информатика пәні мұғалімі
"Алтын диск" байқауы - "Ізденімпаз мұғалім" номинациясы

 

Келешова Гульсун Мухаммадовна
Бастауыш сынып мұғалімі
Бастауыш сынып мұғалімдерінің олимпиадасы – І орын

Республикалық қашықтық олимпиадасы

Айтмаганбетова Зулайха Усембаевна
Орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – І орын

 

Абдирахметова Гулзада Орынбаевна
Қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – І орын

 

Алибаева Шолпан Алимжановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – І орын

 

Иманбаева Женискул Кошербаевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – ІІ орын

 

Ералиева Мәдина Ералықызы
Бастауыш сынып мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – І орын

 

Алимбаева Алмагуль Хабдушовна
Биология пәні мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – ІІІ орын

 

Дибилова Райла Суюновна
Математика пәні мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – І орын

 

Алыгулова Джамал Сапарбаевна
Математика пәні мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – І орын

 

Толегенова Бибигул Жолтыхановна
Бейнелеу өнері пәні мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – І орын

 

Калбаева Гулшат Мырзабаевна
Математика пәні мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – І орын

 

Алдабергенова Дина Ергалиевна
Математика пәні мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – І орын

 

Махатова Тути Еламоновна
Орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Ұлттық Интернет Олимпиадасы – ІІ орын

Халықаралық қашықтық олимпиадасы

Тукенова Лаззат Аманкелдиевна
Химия пәні мұғалімі
Қашықтық олимпиада химия пәнінен – ІІІ орын

 

 

2011-2012 оқу жылында өткен оқушылардың аудандық пәндік олимпиадасының жеңімпаздары

Оқушылардың аты-жөні

Пәні

Сыныбы

Алған орны

Пән мұғалімі

1

Шуркеева Нуржамал

Қазақ тілі

11

ІІІ

Акмурзаева Б.

2

Бектұрғанова Нурия

Математика

9

ІІІ

Қалбаева Г.

3

Чыгырбаева Курбанай

География

9

ІІІ

Қорбақова Г.

4

Тоғызбаева Кама

Ағылшын тілі

8

ІІ

Шукурбаева А.

5

Карабалаева Назира

Физика

8

ІІІ

Саркулова Ж.

  1. 2011-2012 оқу жылында бастауыш 2-сыныптар арасында өткен аудандық «Көркем жазу» сайысы. 2г сынып оқушысы Чаувтаев Бекзат-ІІІ орын. Жетекшісі: Абдуллина Н.
  2. Аудандық «Мұнайлы жұлдыздары» фестиваліне қатысып,

А) «Жүргізуші» номинациясы бойынша 9 «В» сынып оқушысы Өтегенов Ертай-ІІ орын.
Ә) Би өнері бойынша 6 «В» сынып оқушылары Искалиева Айдана,Әкімбаева Айшат-ІІІ орын.
Б)«Терме» өнері бойынша 9 «В» сынып оқушысы Қармысова Нұрсұлу-ІІорын иеленді. Жетекшісі: Садикулова А.

2011-2012 оқу жылындағы оқушылардың аудандық спорттық жетістіктері:

  1. ҚР тәуелсіздігіне 20жыл "Ұлттық ойындар" жарысы. 7-8 сынып командасы-І орын.
  2. Жеңіл атлетикадан 3000 м. Орынгалиева А.-ІІІ орын.
  3. "Нашақорлыққа жол жоқ"тақырыбында спорттық шара. Баскетбол (қыздар)-ІІ орын.
  4. ҚР тәуелсіздігіне 20жыл- спорттық шара. Баскетбол (қыздар)-ІІ орын.
  5. ҚР тәуелсіздігінің 20 жылдығына орай жеңіл атлетикадан (4х100 м эстафета) ұлдар-II-орын.
  6. Жеңіл атлетикадан 3000 м. Айтмұханов А.-ІІІ орын, 400м. Қобланов Е.-ІІ орын.
  7. ҮІ жазғы Спартакиадасына орай «Тоғызқұмалақ» ойыны бойынша ұлдар командасы-ІІ орын, қыздар командасы-ІІІ орын, жалпы командалық есеп бойынша № 7 орта мектеп командасы-ІІІ орын.

2011-2012 оқу жылындағы оқушылардың облыстық спорттық жетістіктері:

  1. ҮІ жазғы Спартакиадасына орай «Көңілді старттар» қимыл-қозғалыс ойыны сайысы. Мұнайлы командасы 5-6 сынып оқушылары-І орын.

2011-2012 оқу жылындағы мұғалімдердің жетістіктері:

  1. Бектұрғанова Гүлнұр-тарих пәнінің мұғалімі. Қазақ ҚСР-нің еңбегі сіңген мәдениет қызметкері, Халық ағарту ісінің үздігі, өлкетанушы, тарихшы-ұстаз Есбол Өмірбаевтың туғанына 95 жыл толуына арналған облыстық жас мұғалімдердің біліктілік сайысы-ІІІ орын.
  2. Келешова Гульсун-бастауыш сынып мұғалімі. Аудандық «Үздік әдіскер» байқауы. «Ынталандыру» номинациясы.